Школа журналістики «СМАРТ журналіст»

Школа журналістики «СМАРТ журналіст»

Оголошується набір слухачів он-лайн школи журналістики для громадян Харківської області

ГО «СМАРТ МЕДІА» має на меті розвивати незалежну громадянську журналістику, де громадяни вчитимуться: аналізувати, моніторити, професійно поширювати інформацію, створювати новини. Таким чином через поінформованість , вміння отримувати дані з офіційних відкритих джерел інформації, громадяни зможуть контролювати владу та критично мислити. Також передавати інформацію, спираючись на факти,  а не на пропаганду та оціночні судження лідерів громадської думки, яка часто є заангажованою.

Проект школи журналістики спрямований залучити громадян та навчити їх писати якісні тексти, висловлювати свою думку відносно подій в місті та знімати відеоматеріали, щоб таким чином формувати власний контент.

Після завершення школи всі учні, що виконали всі практичні завдання, отримають сертифікат від ГО «СМАРТ МЕДІА». Участь у школі є безкоштовною. ТЕРМІН НАВЧАННЯ – 6 МІСЯЦІВ, ПОЧАТОК НАВЧАННЯ – ЧЕРВЕНЬ 2019.

Для кого школа: учнями школи можуть стати громадяни України віком від 16 років, можливо без досвіду роботи за даним напрямком.

Заняття відбуватимуться 1 раз на тиждень онлайн.

1. Введення. Журналістська етика. Юридичні аспекти діяльності журналіста.

2. Створення прес-події. Написання анонсів, прес-релізів, організація прес-конференції. Спільна прес-конференція учнів школи.

3. Написання репортажу. Структура й оформлення статті. Практичні завдання.

4. Правила інтерв’ю.

5. Написання аналітичної статті на основі даних з відкритих джерел інформації.

6. Створення соціального відео-ролику. Мистецтво публічних виступів.

Викладачі  ГО «СМАРТ МЕДІА»:

Олександра Щукіна – Голова Правління ГО «СМАРТ МЕДІА», координатор РУХУ ЧЕСНО, ЧЕСНО ФІЛЬТРУЙ СУД, ГО ЦЕНТР ЮЕЙ  (2016 -2018 рр), соціолог, член Національної спілки журналістів України.

Марина Николаєва – журналіст, член Національної спілки журналістів України, редактор АТН –новини на телеканалі АТВК.

Руслан Зерницький – аналітик та журналіст та координатор Руху «ЧЕСНО» з 2019 року, політолог.

Андрій Кисельов – журналіст- розслідувач, громадський діяч.

Додатково викладачами школи будуть інші запрошені експерти та викладачі Харкова та України.

Інші залучені спеціалісти.

Учні, що пройдуть навчання, будуть мати можливість долучитись до роботи ресурсу СМАРТ МЕДІА.

Smartmedianews.org    сайт організації

Щоб подати заявку на участь у школі  – відправте своє резюме на адресу організації smartmediakh@gmail.com , контактний телефон 063 1111 009.

Початок навчання з червня.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/997 | Переглядів: 61Дата публікації: 15:15 10.04.2019