Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Запрошуємо взяти активну участь у Дні благоустрою
Запрошуємо взяти активну участь у Дні благоустрою

Поділитися новиною:

Запрошуємо взяти активну участь у Дні благоустрою

Шановні мешканці Нововодолазького району!


З метою створення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, збереження і охорони навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, відновлення належної чистоти і порядку на території району після зимового періоду запрошуємо кожного із вас, всі громадські організації, навчальні заклади, державні і бюджетні установи та населення взяти активну участь у Дні благоустрою, який відбудеться 20 квітня 2019 року. 
Цього дня необхідно буде виконати певний обсяг робіт: ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, місць почесних поховань та пам’ятних знаків, вулиць та тротуарів, забезпечити очищення від сміття берегів, водойм, узбіч автодоріг та лісосмуг. Також необхідно вжити заходів з озеленення населених пунктів, зокрема висаджування саджанців дерев і кущів. 
Сподіваємося, що спільними зусиллями ми зробимо наш район ще чистішим та охайнішим, адже від цього залежить здоров’я та благополуччя майбутніх поколінь.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/996 | Переглядів: 420Дата публікації: 14:50 10.04.2019