Шановні працівники слідчих органів Нововодолажчини!

Шановні працівники слідчих органів Нововодолажчини!

Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом. Ви виконуєте важливу функцію в боротьбі зі злочинністю, сумлінно працюєте над зміцненням законності та правопорядку в районі, адже від діяльності слідства залежить результат роботи правоохоронних органів.

Дякую за вашу роботу, і бажаю успіхів та невичерпної енергії для плідної праці на нелегкій професійній ниві. Здоров’я, благополуччя, добробуту вам та вашим рідним.

З повагою, Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/989 | Переглядів: 32Дата публікації: 08:04 06.04.2019