Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах!

Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах!

Пам'ятайте, що легковажне ставлення, примножене на небезпечні для екосистем погодні умови, у більшості випадків може призвести до катастрофічних наслідків.

І те, що основною причиною виникнення пожеж на відкритих територіях є саме людський фактор — можна легко підтвердити вражаючими статистичними показниками. Лише за вчорашній день маємо 101 випадок загорянь на відкритих територіях та у природних екосистемах! За таких умов вогонь може швидко перекинутися на житло та спричинити масштабну пожежу.

Тож, зважаючи на загрозу цих загорянь, особливо під час підвищення температурних показників, ГУ ДСНС України у Харківській області звертається до населення з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

Категорично забороняється:

створювати смітники та спалювати відходи;

розводити багаття у лісі та лісопосадках;

палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники та недопалки;

залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

спалювати стерню та рослинні залишки на сільськогосподарських полях;

дозволяти дітям бавитися із сірниками та запальничками.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Головного управління ДСНС України у Харківській області

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/972 | Переглядів: 25Дата публікації: 08:21 03.04.2019