Участь команди Нововодолазького району в ІІ-му етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»

Днями в Комунальному закладі «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім».

8 агітбригад з усієї Харківської області звітували про результати своєї практичної природоохоронної роботи за минулий рік, форми популяризації руху за збереження навколишнього природного середовища. Нововодолазький район представила команда-переможець районного етапу – учнівський колектив екологічної просвіти «Позитив» Просянського ліцею. За рішенням журі Конкурсу колектив відзначено дипломом за активну участь та кубком.

Відділ освіти Нововодолазької РДА

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/964 | Переглядів: 35Дата публікації: 14:43 01.04.2019