Голосування на Харківщині завершено

Голосування на Харківщині завершено

Усі виборчі дільниці регіону закрилися вчасно.

За інформацією Головного управління Національної поліції в Харківській області, системних порушень виборчого законодавства в регіоні не зафіксовано.

«За період виборів Президента  України на території Харківської області з 8:00 до 20:00 години зареєстровано до Єдиного журналу обліку правопорушень  185 подій,  пов'язаних з порушенням виборчого законодавства.  З яких по трьом фактам відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1, ст. 158-1 Кримінального кодексу  України (незаконне використання бюлетеня), проводиться досудове слідство», - повідомили в ГУ НП у Харківській області.

Більшість повідомлень стосувалася  фотографування та псування бюлетенів, виявлення порушень у списках, проведення незаконної агітації тощо.

Безпеку та громадський порядок під час виборчого процесу в регіоні було забезпечено.

Теги: вибори

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/963 | Переглядів: 89Дата публікації: 20:58 31.03.2019