На Нововодолажчині відбулась тематична акція

На Нововодолажчині відбулась тематична акція

На передодні Всеукраїнського Дня боротьби з туберкульозом спеціалісти Нововодолазького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, який діє при районній державній адміністрації, разом з волонтерами провели акцію, під гаслом «Час діяти. Захисти себе та близьких від туберкульозу».

Захід спрямований на обізнаність молоді в питаннях боротьби з даним захворюванням (туберкульоз – це хроничне інфекційне захворювання, збудником якого е мікобактерії туберкульозу, або палички Коха), профілактику та своєчасне виявлення хвороби, яка залишається однією з актуальних і болючих проблем сьогодення. Її поширення набуває загрозливого характеру як в Україні, так і в цілому світі.

В акції було задіяно 6 волонтерів, якими охоплено 56 жителів Нововодолазького р-ну. З ними проведено бесіду та розповсюджено інформаційні буклети «Туберкульоз можна вилікувати», «Туберкульоз».

Будьте здорові! Бережіть себе та своїх близьких!

Альбом: На Нововодолажчині відбулась акція "Час діяти"
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/958 | Переглядів: 98Дата публікації: 10:52 27.03.2019