Відбулось засідання робочої групи з перевірки наявності елементів безбар’єрної архітектури

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Людмили Балюк відбулось засідання робочої групи з перевірки наявності елементів безбар’єрної архітектури на будівлях і спорудах соціальної інфраструктури.

На порядку денному було розглянуто питання:

- питання, розглянуті на засіданні обласного комітету із забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури від 26 лютого 2019 року.

- стан безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в ОТГ району.

- стан забезпечення безперешкодного доступу виборчих дільниць району для осіб з інвалідністю та інших маломобільних верств населення.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/944 | Переглядів: 46Дата публікації: 11:25 21.03.2019