Визнано переможця конкурсу з перевезення пасажирів

Визнано переможця конкурсу з перевезення пасажирів

Сьогодні під керівництвом заступника голови Нововодолазької РДА Євгена Хов’якова відбулось засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Нововодолазького району.

В заході також взяли участь начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства РДА Наталія Цимбал,  головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства РДА Олена Бондаренко, голова Нововодолазької районної громадської організації ветеранів і інвалідів війни «НАБАТ ЧОРНОБИЛЯ» Анатолій Діхтяренко, голова громадської організації «Нововодолазька спілка ветеранів АТО» Євгеній Замула, головний спеціаліст територіального сервісного центру МВС № 6349 Станіслав Лацько, старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Харківській області ДПП, майор поліції Андрій Устименко, директор філії «Харківавтотранссервіс» УДП «Укрінтеравтосервіс» Дмитро Гончаров.

Комісією було розглянуто та проаналізовано документи, подані для участі в конкурсі - всі вони відповідають вимогам, передбаченим Законом України «Про автомобільний транспорт».

Під час засідання перевізник відповів на ряд питань, які цікавили учасників конкурсного комітету, зокрема вони стосувались перевезення пільгового контингенту пасажирів.

За результатами засідання вирішено: визнати переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на приміських  автобусних маршрутах №1467 Мокра Рокитна – Нова Водолага (АС), №1458 Нова Водолага (АС) – Залізничні Бірки, №1453 Литовки – Нова Водолага (АС) чотирма автобусами із загальною пасажиромісткістю від 16 місць кожний з урахуванням резервних фізичну особу-підприємця Стахорського Ю.В.

Альбом:
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/942 | Переглядів: 93Дата публікації: 15:41 21.03.2019