Відбулась чергова нарада з питань недопущення розповсюдження корової інфекції в районі

На Нововодолажчині продовжено карантинний режим!

18 березня під керівництвом голови  районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна відбулась нарада з питань недопущення розповсюдження корової інфекції в Нововодолазькому районі.

Під час засідання були заслухані особи, відповідальні за забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, які розповіли про вжиті заходи профілактики виникнення спалахів захворюваності в населених пунктах району, зокрема, освітніх та соціальних закладах.

У зв’язку з новими виявами спалахів інфекції, вирішено продовжити карантинний режим у районі. Цього ж дня  підписано розпорядження голови РДА №48 від 18.03.2019 року «Про продовження карантинного режиму щодо недопущення розповсюдження корової інфекції та заходи боротьби з нею на території Нововодолазького району Харківської області».

Слід зазначити, що дана ситуація знаходиться на постійному контролі районної державної адміністрації, проводиться щоденний моніторинг захворюваності на кір та оцінка епідеміологічної ситуації, відслідковується ланцюг інфікування, та, згідно плану, проводяться всі необхідні заходи з недопущення розповсюдження корової інфекції в районі.

Альбом: На Нововодолажчині продовжено карантинний режим!
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/939 | Переглядів: 65Дата публікації: 11:10 20.03.2019