Роман Мерзлікін з робочим візитом побував на підприємстві з переробки соняшнику

Роман Мерзлікін з робочим візитом побував на підприємстві з переробки соняшнику

Разом із депутатами сільської ради голова районної державної адміністрації відвідав ТОВ "Агроком Нова Водолага"

Нещодавно на ім’я голови районної державної адміністрації надійшло депутатське звернення щодо діяльності ТОВ «Агроком Нова Водолага». У мешканців громади виникли сумніви в дотриманні санітарних норм та екологічних вимог у веденні виробничої діяльності.
Голова РДА Роман Мерзлікін  спільно з депутатами Ватутінської сільської ради здійснили робочий візит на підприємство, в ході якого поспілкувалися з товаровиробниками, оглянули територію підприємства та ознайомилися з дозвільною документацією. Окрім того було створено комісію, яка провела відповідну роботу на території установи.
Представник підприємства, відповідальний за виробничий процес, провів роз’яснювальну роботу щодо процесу виробництва та відповів на ряд питань, які цікавили комісію.
В результаті цих дій, Ватутінській сільській раді було надано копії запитуваних документів та письмове роз’яснення з питань, вказаних у депутатському зверненні. Слід зазначити, що комісія не припиняє свою роботу, а й надалі тримає зворотній зв'язок із громадою та підприємством.

Альбом: Роман Мерзлікін з робочим візитом побував на підприємстві з переробки соняшнику
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/936 | Переглядів: 100Дата публікації: 10:32 19.03.2019