У заході взяла участь делегація з Нововодолажчини

Сьогодні в Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого відбулось розширене засідання Ради регіонального розвитку з питань перспективного розвитку Харківської області на 2019-2021 роки, за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

У заході взяли участь представники районів Харківщини, керівники ОТГ, промислових підприємств, вишів, медичних закладів. Делегацію від Нововодолазького району очолив голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін.

Про плани подальшої розбудови області розповіла під час засідання голова ХОДА. «У нас є продуманий та чіткий план подальших дій, - запевнила у своїй доповіді Юлія Світлична. - Для Харківщини – це 2 тисячі об’єктів державного та регіонального значення, відновлення яких заплановано на найближчі три роки. Це по-перше. Друге - продовження диверсифікації ринків збуту для харківської промисловості, збільшення обсягів виробництва щонайменше удвічі. Трете - це реалізація масштабних інфраструктурних проектів. Таких, як будівництво метро; відновлення доріг, що не знали ремонту по 30 років; будівництво найсучасніших лікарень, і в першу чергу я маю на увазі новий онкологічний центр, де вже розпочаті роботи».

Також голова ХОДА відзначила такі важливі напрямки розвитку регіону, як подальша реалізація заходів для гарантування енергетичної безпеки та комплексний розвиток сільської місцевості. «Послідовна, професійна та відповідальна праця з подальшого зміцнення України – це саме те, чого вимагає від нас час. Не балачки, свари та руйнування, а створювати та об’єднувати. Саме так і будемо робити. Тому що справи завжди важливіше за слова!», - наголосила Юлія Світлична.

Про досягнення та плани громад розповіли і керівники ОТГ Харківщини.

Підбиваючи підсумки заходу, Володимир Гройсман підкреслив:  «Я дуже задоволений був почути про плани області на найближчий час. Вони є абсолютно реалістичними, і у вас є абсолютно все для того, щоб це зробити».

Альбом: В засіданні Ради регіонального розвитку розглянули питання перспективного розвитку Харківської області
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/926 | Переглядів: 151Дата публікації: 18:43 14.03.2019