Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
У Вільхуватській сільській бібліотеці-філії діє книжкова тематична виставка
 У  Вільхуватській сільській бібліотеці-філії  діє книжкова тематична виставка

Поділитися новиною:

У Вільхуватській сільській бібліотеці-філії діє книжкова тематична виставка

"Велич і мудрість Кобзаря"

       У  Вільхуватській сільській бібліотеці-філії  діє книжкова тематична виставка,  приурочена 205 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка "Велич і мудрість Кобзаря",  для якої  підібрано літературу, що розкриває творчий та життєвий шлях Тараса Григоровича, його спадок як поета, письменника, художника, мислителя і борця за волю України.

     «Він був сином мужика і став володарем у царстві духа, - писав про Кобзаря І. Франко. – Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, світлі шляхи професорам і книжним ученим. Десять літ він томився під вагою солдатської муштри, а для волі зробив більше, ніж десять переможних армій… Найкращий та найцінніший скарб доля дала йому лише по смерті – невмирущу славу, яку в мільйонів людських сердець все заново збуджуватимуть його твори».

     Книжкова виставка призначена допомогти користувачам бібліотеки глибше усвідомити суспільну й художню цінність Шевченкового Слова, поглибити знання про його коротку, трагічну, але в той же час і величну долю та стати інформаційним приводом для зміцнення рівня національної самосвідомості.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/922 | Переглядів: 348Дата публікації: 08:12 13.03.2019