Спілкування - це пошук конструктиву

Спілкування - це пошук конструктиву

Вже стали традиційними зустрічі голови районної державної адміністрації з депутатами районної, сільських, селищних рад, сільськими та селищними головами.

Вони дають можливість детальніше ознайомитись з нагальними проблемами окремих територій та питаннями життєдіяльності громад.

Вкотре під керівництвом Романа Мерзлікіна  відбулись ряд робочих зустрічей, під час яких обговорили найактуальніші питання по кожній сільській раді та накреслили плани їх вирішення. Переважно вони стосувались розвитку об’єктів соціальної сфери, покращення інфраструктури, реалізації проектів, індивідуальних потреб громад.

Звертаючись до присутніх, Роман Валерійович акцентував увагу на об’єднанні спільних зусиль, незалежно від політичних переконань, задля досягнення спільної мети – підвищення рівня життя громад.

Під час засідання кожен з присутніх висловив свою думку з даного питання, і в результаті конструктивного діалогу було накреслено першочергові плани та шляхи їх реалізації.

Альбом: Спілкування - це пошук конструктиву
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/918 | Переглядів: 52Дата публікації: 15:47 12.03.2019