Нарада з питань недопущення розповсюдження корової інфекції в районі.

Нарада з питань недопущення розповсюдження корової інфекції в районі.

Проводиться щоденний моніторинг захворюваності на кір та оцінка епідеміологічної ситуації

Сьогодні голова  районної державної адміністрації Роман Мерзлікін провів робочу нараду з оперативних питань, пов’язаних зі збільшенням випадків захворювання мешканців Нововодолажчини на кір, за участі першого заступника голови РДА Людмили Балюк, Нововодолазького селищного голови ОТГ Олександра Єсіна, начальника відділу охорони здоров’я РДА Наталії Яковцової, завідувача сектору містобудування, архітектури та з питань цивільного захисту В’ячеслава Кузнецова, начальника Нововодолазького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області Максима Ластовки, головного лікаря КНП «Нововодолазька ЦРЛ» Олега Яковенка, головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Нововодолазького району» Романа Єгорова, головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Нововодолазької ОТГ» Людмили Мороз.

Під час засідання були заслухані особи, відповідальні за забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, які розповіли про вжиті заходи профілактики виникнення спалахів захворюваності в населених пунктах району, зокрема, освітніх та соціальних закладах.

Слід зазначити, що дана ситуація знаходиться на постійному контролі районної державної адміністрації, проводиться щоденний моніторинг захворюваності на кір та оцінка епідеміологічної ситуації, відслідковується ланцюг інфікування, та, згідно плану, проводяться всі необхідні заходи з недопущення розповсюдження корової інфекції в районі.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/917 | Переглядів: 71Дата публікації: 16:20 11.03.2019