«Єднаймо душі словом Кобзаря»

«Єднаймо душі словом Кобзаря»

В читальному залі Нововодолазької центральної районної бібліотеки розгорнуто книжкову виставку

Кобзарю!

Знов до тебе я приходжу,

бо ти для мене совість і закон

Ліна Костенко

Чимало наших співвітчизників прославили Україну своєю творчою працею як у рідній землі, так і по всьому світу. Та є серед українців постаті, велич яких не може поміститися у рамки національного буття – постаті світового, планетарного масштабу, які є скарбом усієї людської цивілізації.

Тарас Шевченко - великий  Кобзар України, він  прославив свій  народ. Його твори бентежать серця, захоплюють багатством образів, багатогранністю  почуттів. Читаючи вірші  Шевченка  відчуваєш, що  писані вони  людиною  велетенського, безмежного  таланту,  яка  за  життя піднеслась  до  вершин  мудрості, на  верхогір'я   людського  духу .

До 205-ї  річниці від дня народження великого сина українського народу, геніального поета та художника Т.Г. Шевченка, в читальному залі   Нововодолазької  центральної  районної бібліотеки розгорнуто книжкову виставку « Єднаймо душі словом Кобзаря».

Для експозиції підібрано літературу, що розкриває творчий та життєвий шлях Тараса Григоровича, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України,  що стала національним символом українства. Книжкова виставка призначена допомогти користувачам бібліотеки глибше усвідомити суспільну й художню цінність Шевченкового Слова, поглибити знання про його коротку, трагічну,  але в той же час і величну долю та стати інформаційним приводом для зміцнення рівня національної самосвідомості.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/911 | Переглядів: 82Дата публікації: 10:27 11.03.2019