Вітання жінкам від голови районної державної адміністрації

Вітання жінкам від голови районної державної адміністрації

Дорогі, милі, чарівні жінки!

Прийміть найщиріші вітання з ніжним весняним святом - Міжнародним жіночим днем 8 березня. Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Вам притаманні внутрішня краса, доброта, терпіння. Ви здатні зберігати життєвий оптимізм у найскладніших ситуаціях, залишаючись при цьому чуйними та турботливими берегинями роду та сімейного затишку.

У цей святковий день бажаю кожній із вас весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові! Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує вам  красу та чарівність. Міцного здоров’я, Божого благословення, надійного чоловічого крила, ніжних і духмяних квітів… І не лише в святкові дні… Зі святом!

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/907 | Переглядів: 61Дата публікації: 12:16 07.03.2019