В Нововодолазькій районній бібліотеці організовано книжкову виставку « Я жінка! Я можу все!»
В Нововодолазькій районній бібліотеці  організовано книжкову виставку « Я жінка! Я можу все!»

Коли земля пробуджується від зимового сну, яскравіше починає світити сонечко, всі з нетерпінням чекають чудове жіноче свято. Усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла! До Міжнародного жіночого дня у Нововодолазькій районній бібліотеці  організовано книжкову виставку « Я жінка! Я можу все!».

На виставці представлено видання, в яких образ жінки подається у різних сферах її діяльності.

Протягом багатьох століть люди оспівували та прославляли в піснях і віршах образ матері - берегині чи коханої жінки, благословляючи її ім'я. Українки вже багато століть виявляють і велич почуттів, і талант материнства, і велич справ.

Життя та громадська діяльність мудрої та справедливої княгині Ольги вивели Русь на світову арену. Весь світ знає про вродливу українську дівчину, яка полонила серце молодого султана Сулеймана і стала всемогутньою Роксоланою.
Можна навести чималий список жінок, які прославляли рідну землю. Це поетеси Леся Українка, Ліна Костенко,  прозаїки Марко Вовчок та Оксана Забужко,  художниця Катерина Білокур та майстриня петриківського розпису Марфа Тимченко,   оперна діва Євгенія Мірошніченко та  акторка   Валерія Заклунна і багато-багато інших.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/906 | Переглядів: 89Дата публікації: 15:29 06.03.2019