Тривають ремонтні роботи в Центральній районній лікарні

Тривають ремонтні роботи в Центральній районній лікарні

Голова районної державної адміністрації разом з депутатами побували в Центральній районній лікарні

Днями голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін разом з депутатами районної ради та Старовірівської сільської ради об’єднаної територіальної громади побували в Центральній районній лікарні, де ознайомилися з ходом ремонтних робіт хірургічного корпусу, який проводиться коштом обласного бюджету.
Головний лікар закладу Олег Яковенко  розповів по подальші плани розвитку медичної галузі району та висловив сподівання на підтримку депутатів у виділенні коштів на заходи, необхідні для повноцінного функціонування лікарні, зокрема, придбання та встановлення вентиляційного та кондиціонерного обладнання в хірургічному корпусі; придбання лапароскопічної стійки та хірургічного обладнання, яке не оновлювалося понад 30 років; встановлення відеоспостереження та швидкісного інтернету; ремонту сходів.
Депутати подякували головному лікарю за запрошення, висловили задоволення проведеною роботою, та позитивно відгукнулись на прохання підтримки у виділенні коштів на придбання необхідного обладнання.

Альбом:
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/897 | Переглядів: 124Дата публікації: 11:46 04.03.2019