Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Відбулось засідання сесії
Відбулось засідання сесії

Поділитися новиною:

Відбулось засідання сесії

22 лютого 2019 року відбулось засідання XXХІV позачергової сесії районної ради VІІ скликання

У її роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, голова районної ради Світлана Ротач, начальники управлінь та  відділів  райдержадміністрації,  селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій Нововодолазького району, представники засобів масової інформації.

На порядку денному було розглянуто наступні питання:

1.         Про затвердження Програми покриття вартості комунальних послуг та енергоносіїв КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2019 рік.

2.         Про     затвердження Програми      підтримки та розвитку КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та стимулювання оплати праці працівників первинної ланки сімейної медицини Нововодолазького району на 2019 рік.

3.         Про затвердження фінансового плану КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО- САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2019 рік.

4.         Про виділення коштів на співфінансування переможців обласного конкурсу міні - проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» у 2019 році.

5.         Про делегування представника Нововодолазької районної ради Харківської області до складу Госпітальної ради госпітального округу Харківської області.

6.         Про звіт КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ про діяльність закладу за 2018 рік.

7.         Про     надання          КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ РАЙОННИЙ            БУДИНОК    КУЛЬТУРИ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ дозволу на зарахування 100% орендної плати за оренду приміщень на спеціальний рахунок КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ        РАЙОННИЙ БУДИНОК КУЛЬТУРИ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ в 2019 році.

8.         Про укладання контракту із Мірошниченко Вірою Миколаївною директором КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ РАЙОННИЙ Будинок культури» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

9.         Про звіт НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОННОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ АГРОЛІС» про результати фінансової діяльності підприємства за 2018 рік.

10.       Про надання НОВОВОДОЛАЗЬКОМУ РАЙОННОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ АГРОЛІС» дозволу на зарахування 100% орендної плати за оренду приміщень на спеціальний рахунок НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОННОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ АГРОЛІС» в 2019 році.

11.       Про затвердження СТАТУТУ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОННОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НОВОВОДОЛАЗЬКИЙ АГРОЛІС» в новій редакції.

12.       Про звіт НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАДІОКОМПАНІЇ про діяльність підприємства за 2018 рік.

13.       Про звіт КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «АРХІТЕКТУРНО- ПЛАНУВАЛЬНЕ БЮРО НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ про результати фінансової діяльності підприємства за 2018 рік.

14.       Про     звіт      КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НОВОВОДОЛАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА   РАЙОННА ЛІКАРНЯ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ про діяльність підприємства за 2018 рік.

15.       Про     надання          КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НОВОВОДОЛАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА   РАЙОННА ЛІКАРНЯ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ дозволу на зарахування 100% орендної плати за оренду приміщень на спеціальний         рахунок          КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА            «НОВОВОДОЛАЗЬКА       ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ»   НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ            РАЙОННОЇ  РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ в 2019 році.

16.       Про надання дозволу КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ            «НОВОВОДОЛАЗЬКА       ЦЕНТРАЛЬНА         РАЙОННА ЛІКАРНЯ»            НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ       РАЙОННОЇ  РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на розробку проектно-кошторисної документації для облаштування кабінету комп’ютерної томографії в кімнатах № 2, 3 на першому поверсі нежитлової будівлі (хірургічного відділення) КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА НОВОВОДОЛАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ по вул. Пушкіна, 16            в смт   Нова Водолага Нововодолазького району Харківської області.

17.       Про передачу КОМУНАЛЬНОМУ           НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НОВОВОДОЛАЗЬКА       ЦЕНТРАЛЬНА        РАЙОННА ЛІКАРНЯ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ            РАЙОННОЇ  РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ в оперативне управління майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області.

18.       Про безкоштовну передачу індивідуально визначеного майна, що використовується в роботі закладів освіти із спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області у комунальну власність Старовірівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

19.       Про затвердження звітів про оцінку майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області.

20.       Про внесення змін до додатку 1 «Суб’єкти спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області» та додатку 2 «Об’єкти спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області» до рішення районної ради від 03 серпня 2017 року № 361 — VII (зі змінами).

21.       Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Вільхуватка Ватутінської сільської ради Нововодолазького району Харківської області.

22.       Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Ватутіне Ватутінської сільської ради Нововодолазького району Харківської області.

 

Альбом: Відбулось засідання сесії
Альбом: Відбулось засідання сесії
Альбом: Відбулось засідання сесії
Альбом: Відбулось засідання сесії
Альбом: Відбулось засідання сесії
Альбом: Відбулось засідання сесії
Альбом: Відбулось засідання сесії
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/895 | Переглядів: 220Дата публікації: 16:51 22.02.2019