Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Учасники АТО та ООС, чорнобильці та громадяни, що опинилися в скрутних обставинах, отримають матеріальну допомогу
Учасники АТО та ООС, чорнобильці та громадяни, що опинилися в скрутних обставинах, отримають матеріальну допомогу

Поділитися новиною:

Учасники АТО та ООС, чорнобильці та громадяни, що опинилися в скрутних обставинах, отримають матеріальну допомогу

Відповідні зміни 28 лютого внесли до обласного бюджету на 2019 рік.

Кошти на надання матеріальної допомоги різним категоріям населення виділені в рамках Комплексної програми соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки.

За даними Департаменту соціального захисту населення ХОДА, загалом на реалізацію усіх заходів, передбачених комплексною програмою у цьому році, з обласного бюджету спрямують 97,9 млн грн (для порівняння - минулого року виділяли 85 мільйонів).

Так, передбачено збільшення фінансування для надання одноразової адресної грошової допомоги жителям Харківської області, які опинились у скрутній життєвій ситуації (за зверненнями). На сесії затвердили виділення 37,8 млн грн. Нагадаємо, програма передбачає виділення 50 млн грн. Минулого року матеріальну допомогу з обласного бюджету отримали близько 7 тисяч громадян – переважно люди зверталися за допомогою на дороговартісне лікування.

Також цьогоріч були збільшені одноразові виплати, які надаються учасникам антитерористичної операції й операції об’єднаних сил та членам сімей загиблих учасників АТО й ООС до Дня захисника України.

«Якщо минулого року матеріальна допомога складала по 1 тис. грн, то цьогоріч передбачається виплата 1,5 тис. грн. Усього з обласного бюджету на ці цілі виділено 12,5 млн грн», - надали інформацію в Департаменті соціального захисту населення ХОДА.

Крім того, кошти обласного бюджету виділені на надання одноразової матеріальної допомоги до Дня перемоги особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій, які безпосередньо брали участь у Другій світовій війні 1939 – 1945 років та до річниці чорнобильської трагедії пільговим категоріям громадян (особи з інвалідністю 1 групи – 1500 грн, діти-сироти - 1200 грн, діти з інвалідністю - 1 тис. грн, вдови - 800 грн).

Теги: сесія облради допомога учасникам ато пільгові категорії

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/892 | Переглядів: 345Дата публікації: 14:18 28.02.2019