На Нововодолажчині впроваджено карантинний режим

На Нововодолажчині впроваджено карантинний режим

Проведення обмежувальних протиепідемічних заходів передбачено терміном на 21 день, починаючи з 26 лютого 2019 року

З метою запобігання розповсюдження корової інфекції в Нововодолазькому районі, відповідно до розпорядження голови Нововодолазької районної державної адміністрації №36 від 26 лютого 2019 року «Про запровадження карантинного режиму щодо недопущення розповсюдження корової інфекції та заходи боротьби з нею на території Нововодолазького району Харківської області», впроваджено карантинний режим, який передбачає:
- заборону проведення культурно-масових заходів на період проведення обмежувальних протиепідемічних заходів терміном на 21 день, починаючи з 26 лютого 2019 року;
- заборону відвідування дошкільних закладів, закладів загальної середньої освіти, технічних навчальних закладів та закладів позашкільної освіти осіб, що були в безпосередньому контакті з хворою дитиною 23 лютого 2019 року та всіх дітей, не щеплених проти кору терміном на 21 день, починаючи з 26 лютого 2019 року;
- заборону прийому до дошкільних закладів, закладів загальної середньої освіти, технічних навчальних закладів та закладів позашкільної освіти нещеплених осіб і осіб без довідки про щеплення або про перенесене захворювання на кір на період проведення обмежувальних протиепідемічних заходів.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/887 | Переглядів: 278Дата публікації: 13:25 27.02.2019