Обережно! Тонка крига!

Обережно! Тонка крига!

Через постійно мінливу температуру повітря, на водоймищах утворюється нестійкий крижаний покрив, який становить особливу небезпеку для всіх відвідувачів цих водойм.

Наразілюбителі зимової риболовлі продовжують виходити на кригу, ризикуючи життям та здоров'ям задля сумнівного дозвілля.

Шановні громадяни!

З метою попередження нещасних випадків, закликаємо вас не виходити на ненадійну кригу і застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам також слід зважати на те, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходженні на льоду. Пам'ятайте, що необдумана та необережна поведінка може коштувати життя!

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/886 | Переглядів: 77Дата публікації: 10:00 27.02.2019