Регулярно проводиться робота з пільговими категоріями населення

Регулярно проводиться робота з пільговими категоріями населення

Одним з пріоритетних напрямків діяльності Нововодолазької районної державної адміністрації є соціальна робота з пільговими категоріями населення району

Днями   спеціалістами Нововодолазького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з фахівцями служби у справах дітей, представниками Бірківської селищної ради, Старовірівської сільської ради та Мелихівського старостинського округу було здійснено обстеження умов проживання і виховання дітей у сім’ях,  які перебувають у складних життєвих обставинах. Ці сім'ї отримують соціальні послуги відповідно до Державного стандарту, деякі з них перебувають під соціальним супроводом фахівця з соціальної роботи Центру.
В ході відвідування   також визначено потреби сімей демобілізованих учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб, проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу  та обговорено актуальні питання, такі як:  отримання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; права та пільги, які передбачено для учасників бойових дій;  можливість оздоровлення учасників бойових дій  та їх дітей; звернення до РЦЗ щодо працевлаштування; отримання освіти та підвищення кваліфікації.

Під час роботи з сім’ями було надано консультації щодо підвищення виховного потенціалу батьків; здорового способу життя; шкідливості вживання алкогольних напоїв; раціонального використання сімейного бюджету; питань працевлаштування; попередження конфліктних ситуацій; належного виконання батьківських обов'язків та створення сприятливої атмосфери для подальшого гармонійного розвитку дітей з метою покращення  добробуту родин. Окрім того було розповсюджено буклети на тему : «Зупинимо насильство разом».

Альбом: Регулярно проводиться робота з пільговими категоріями населення району
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/885 | Переглядів: 99Дата публікації: 09:09 27.02.2019