Нарада з питань підготовки до чергових виборів Президента України

Нарада з питань підготовки до чергових виборів Президента України

Перевірити правильність даних можна за допомогою онлайн-сервісу "Особистий кабінет виборця"

Днями під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Людмили Балюк відбулась нарада з питань підготовки до чергових виборів Президента України, за участі заступника голови РДА Ганни Вержековської, начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА Вікторії Донець, уповноважених осіб суб’єктів подання відомостей.

Під час засідання основний акцент було зроблено на необхідності дотримання термінів подання відомостей, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців та надання відповідей на запити відділу, а також були надані роз’яснення стосовно підвищення якості відомостей та уникнення типових помилок під час роботи.

Аби дізнатися, чи включено особу до Державного реєстру виборців, та перевірити правильність зазначення в Державному реєстрі виборців його прізвища, імені, по батькові та виборчої адреси можна за допомогою онлайн-сервісу "Особистий кабінет виборця" на веб-сторінці "Державний реєстр виборців" . Для цього потрібно зареєструватися в "Особистому кабінеті виборця" і зробити відповідний запит. Орієнтовно протягом однієї доби виборець отримає відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану під

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/877 | Переглядів: 124Дата публікації: 14:39 25.02.2019