Відбувся І-відбірковий тур районного конкурсу-фестивалю "Зоряні мрії"
Відбувся І-відбірковий тур районного конкурсу-фестивалю \"Зоряні мрії\"

Відбувся І-відбірковий тур районного конкурсу-фестивалю "Зоряні мрії"

Наступний тур фестивалю "Зоряні мрії" відбудеться 17 березня 2019 року.

23 лютого в Нововодолазькому районному будинку культури, за підтримки районної державної адміністрації, відбувся І-відбірковий тур 15-го ювілейного районного конкурсу-фестивалю "Зоряні мрії», в якому взяли участь учасники художньої самодіяльності з Просяного, Дерегівки, Липкуватівки, Ватутіного, Вільхуватки, Станичного, Рокитного та Нововодолазької ОТГ.

Оцінювали конкурсантів професійне журі: головний диригент Харківського академічного театру музичної комедії, заслужений діяч мистецтв України Ярослав Сорочук, т.в.о. начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА Ольга Тележенко, директор КЗ "Нововодолазький районний будинок культури" Віра Мірошниченко, директор КПСМНЗ "Дитяча школа мистецтв" Анна Абрамович, керівник танцювального колективу "Вожері" Олена Балан.

Учасники продемонстрували високий рівень майстерності та підготовки, любов до сцени та жагу до перемоги!

Організатори заходу – відділ культури, туризму, молоді та спорту висловлюють вдячність учасникам фестивалю, художнім керівникам, батькам та всім, хто долучився до організації свята.

Наступний тур фестивалю "Зоряні мрії" відбудеться 17 березня 2019 року.

Альбом: Відбувся І-відбірковий тур районного конкурсу-фестивалю "Зоряні мрії"
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/875 | Переглядів: 152Дата публікації: 09:17 25.02.2019