Особистий прийом голови районної державної адміністрації

Особистий прийом голови районної державної адміністрації

Особисті прийоми громадян були і залишаються однією з найефективніших форм діалогу влади з громадою.

Сьогодні, відповідно до затвердженого графіка, голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін провів особистий прийом громадян.

До керівника району звернулися четверо мешканців Нововодолазького району з  питань  покращення інфраструктури, екологічного стану навколишнього середовища,  відшкодування витрат на електроенергію в бюджетних установах, допомоги в лікуванні.

З порушених  питань заявники отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення, які потребують детального вивчення  будуть розглянуті із залученням відповідних фахівців згідно норм чинного законодавства, та перебуватимуть на контролі голови РДА.

Альбом: Особистий прийом голови районної державної адміністрації
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/874 | Переглядів: 108Дата публікації: 17:59 22.02.2019