Акція «СТОП –насильству!»

Акція «СТОП –насильству!»

21 лютого 2019 року спеціалісти Нововододолазького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді разом із волонтерами, в с. Липкуватівка, Нововордолазького району провели акцію: « СТОП –насильству».

Інформаційно – просвітницькою робото було охоплено  85 студентів 1-4 курсів Липкуватівського аграрного коледжу.

Мета акції: інформування молоді  щодо загострення проблеми насильства серед підлітків, здійсненого саме один до одного. Доцільно зазначити, що  в наших силах зупинити небезпеку і не лишатися осторонь. Адже завжди потрібно пам'ятати, що сьогодні ти – спостерігач, а завтра – жертва.

В ході акції були обговорені питання про толерантне ставлення до людей, які нас оточують, щодо шляхів вирішення проблем, які склалися,  стосовно допомоги постраждалому, та убезпечення себе від дій та загрози, щоб не зіграти одну з ролей у насильстві. Студентам розповсюджено  буклети на тему: «Зупинимо насильство разом».

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/872 | Переглядів: 89Дата публікації: 14:21 22.02.2019