На Нововодолажчині реалізовано проект «Рокитне – безпечна громада»

На Нововодолажчині реалізовано проект «Рокитне – безпечна громада»

Проект передбачає підвищення рівня безпеки громадян, профілактику правопорушень, залучення активних жителів громади, вибудовування довірчих взаємин між поліцією та суспільством.

Сьогодні, 20 лютого, в актовому залі ДНЗ "Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області" відбулось відкриття проекту «Рокитне – безпечна громада», реалізований в рамках  Програми "Профілактика правопорушень в Нововодолазькому районі на 2018 - 2020 роки", за ініціативою та підтримки голови Нововодолазької районної державної адміністрацї, голови Рокитненської сільської ради, ГС «Фундація Схід-Захід», за технічної допомоги філії ПрАТ «Укргазвидобуток».

Проект передбачає зниження рівня злочинності, підвищення рівня безпеки громадян, організацій та підприємств, шляхом вибудовування довірчих взаємин між поліцією та суспільством, залучення активних жителів громади, та заснований на співпраці громади, публічної влади і бізнесу.

В рамках проекту на території Рокитного встановлено сучасні камери відеоспостереження, які забезпечують дорожній контроль (в'їзди та виїзди, людні місця та місця з найбільшою імовірністю скоєння правопорушень), контроль державних закладів (коледж, ліцей) та інших важливих об'єктів.

Під час заходу голова правління громадської організації «Союз працівників сфери безпеки»,  керівник проекту Володимир Косенко ознайомив присутніх з метою та принципом дії даного проекту та розповів про шляхи його реалізації.

Голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін подякував всім, хто долучився до співпраці та відзначив Подяками районної державної адміністрації голову правління громадської організації «Союз працівників сфери безпеки» Володимира Косенка та Рокитненського сільського голову Олексія Сльоту за вагомий особистий внесок в організацію спільної справи з впровадження та реалізації проекту «Рокитне – безпечна громада».

Під час заходу до присутніх також звернулися: Рокитненський сільський голова Олексій Сльота, голова громадської ради при обласній державній адміністрації Олексій Курцев, радник голови районної ради Євген Пудровський, начальник Нововодолазького відділення поліції Аркадій Глущенко, представники Консультаційної місії Євросоюзу, ПрАТ «Укргазвидобуток», настоятель Архангело-Михайлівського храму отець Сергій.

По завершенні офіційної частини, присутні мали змогу ознайомитися з роботою моніторингового центру. Слід зазначити, що камери відеоспостереження, встановлені в рамках проекту, вже дають результати.

Альбом: На Нововодолажчині реалізовано проект «Рокитне – безпечна громада»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/862 | Переглядів: 135Дата публікації: 09:46 21.02.2019