Підбили підсумки, накреслили плани в галузі медицини

Підбили підсумки, накреслили плани в галузі медицини

18 лютого в залі засідань поліклінічного відділення КНП «Нововодолазька ЦРЛ» відбулось засідання медичної ради за підсумками роботи 2018 року.

Участь у заході взяли голова Нововодолазької районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, голова районної ради Світлана Ротач, перший заступник Нововодолазького селищного голови ОТГ Лілія Іващенко, заступник директора Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Наталія Куфтеріна,  начальник відділу охорони здоров’я РДА Наталія Яковцова, головний лікар КНП «Нововодолазька ЦРЛ» Олег Яковенко, в.о. головного лікаря ЦПМСД Нововодолазького району Зоя Мельникова, головний лікар ЦПМСД Нововодолазької ОТГ Людмила Мороз, депутати районної ради,  медперсонал.

Під час засідання були заслухані підсумкові  доповіді за 2018 рік головуючих лікарів медичних закладів району, та плани розвитку медичної галузі на поточний рік. Зокрема вони стосуються завершення ремонту в Центральній районній лікарні; придбання сучасного хірургічного, лабораторного, діагностичного обладнання; заміни медичного транспорту; будівництва амбулаторій, покращення матеріально-технічної бази  та інше.

Підбиваючи підсумки засідання,  Роман Мерзлікін подякував медикам Нововодолажчини за добросовісне виконання своїх обов’язків та  плідну роботу в питаннях реалізації медичної реформи. Голова РДА зазначив, що галузі медицини в районі приділяється велика увага. До того ж значна підтримка відчувається й від обласної державної адміністрації, на чолі з губернатором області Юлією Світличною. « Як і в будь-якій галузі, в медицині є певні труднощі, та разом з тим існують і шляхи їх вирішення. Районна державна адміністрація завжди відкрита до обговорень та сприяння у вирішенні нагальних питань, а об’єднавши зусилля ми зможемо досягти вагомого результату», - зазначив Роман Валерійович.

Альбом: Підбили підсумки, накреслили плани в галузі медицини
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/852 | Переглядів: 77Дата публікації: 14:17 19.02.2019