На Нововодолажчині вшанували учасників бойових дій на території інших держав

На Нововодолажчині вшанували учасників бойових дій на території інших держав

30 років тому, 15 лютого 1989 року, остання колона радянських військ була виведена з Афганістану.

... так закінчилась більш ніж дев`ятирічна військова інтервенція Радянського Союзу в сусідню державу. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно український народ віддає глибоку шану всім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в «гарячих» точках планети. Не стала виключенням і Нововодолажчина.

Сьогодні з цієї нагоди в районному Будинку культури відбулись урочистості. Звертаючись до воїнів-афганців, перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Балюк подякувала воїнам за мужність і відвагу, вірність присязі, гідне виконання громадянського обов’язку та побажала  мирного неба, здоров’я, благополуччя та родинного затишку.

За доброю традицією не обійшлося цього дня без нагород. Грамотами районної державної адміністрації, квітами та подарунками були відзначені учасники бойових дій: Віктор Рибалка, В’ячеслав Золотар, Олександр Губарев.

Афганська війна залишила невиліковну рану у душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків. Не повернулися додому з гірських ущелин і наші земляки - Павло Нерубацький , Володимир Апальков,   Сергій  Мотика. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто ціною свого життя залишився вірний військовій присязі та виконав свій громадянський обов’язок.

По завершенні заходу, присутні поклали квіти до меморіального комплексу та пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам у парку Ювілейний.

Альбом: На Нововодолажчині вшанували учасників бойових дій на території інших держав
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/844 | Переглядів: 124Дата публікації: 21:12 15.02.2019