Виїзний прийом голови РДА в селі Рокитне

Виїзний прийом голови РДА в селі Рокитне

Прийом відбувся в приміщенні Рокитненської сільської ради

Голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін провів плановий виїзний прийом мешканців Рокитненської сільської ради, в ході якого було порушено ряд актуальних питань, які найбільше турбують мешканців громади. Переважно вони стосувались ремонту доріг, водопостачання, допомоги у вирішенні житлових проблем, будівництва дитячого садочка, соціальних виплат та інше.
Всі питання були зафіксовані та перебуватимуть на контролі голови РДА. Частину з них вирішено під час прийому, інші – будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.

Окрім цього Роман Мерзлікін обговорив з Рокитненським сільським головою Олексієм Сльотою принцип дії проекту «Рокитне – безпечна громада», який реалізується за ініціативою та підтримки голови Нововодолазької районної державної адміністрацї, голови Рокитненської сільської ради, ГС «Фундація Схід-Захід», за технічної допомоги філії ПрАТ «Укргазвидобуток». Його відкриття заплановано на 20 лютого цього року. Проект передбачає підтримання формування сталих зв’язків на рівні територіальних громад, що сприяють впровадженню підзвітності поліції, залученості громади до виявлення та вирішення проблем безпеки у громаді, встановленню та підтриманню правопорядку, забезпечення попередження злочинності, розвиток безпечного середовища в громаді на основі діалогу різних зацікавлених учасників на рівні громади.

Альбом: Виїзний прийом голови РДА в селі Рокитне
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/842 | Переглядів: 90Дата публікації: 18:41 14.02.2019