Книжкова виставка в Нововодолазькій центральній районній бібліотеці

Книжкова виставка в Нововодолазькій центральній районній бібліотеці

«Афганістан: спогади не вмирають»

Поставте скибку хліба на стакан

І голови схиліть в скорботі вічній

За тих, кого убив Афганістан,

Чиї він душі зранив і скалічив.

О, Україно! Ніжно пригорни

Усіх живих своїх синів, як мати,

Щоб ми уже не бачили війни,

Не чули щоб ніколи звук гармати.

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування  учасників бойових дій на території інших держав. В цей день у 1989 році, після десятирічної війни, було завершено виведення військ з Афганістану. 30 років  минуло відтоді, але рани цієї війни кровоточать і досі.

Нововодолазька центральна районна бібліотека підготувала до цієї дати книжкову виставку  „Афганістан : спогади не вмирають”, яка експонується в читальному залі. До уваги відвідувачів бібліотеки представлені книги про війну в Афганістані, фотографії учасників бойових дій – наших земляків, статті із місцевих газет, художні твори  в яких відображено мужність і героїзм наших бійців.

Ми маємо знати про страшні події безглуздої афганської війни і пам'ятати, що і серед нас живуть люди, які в 20-30 років стали свідками й учасниками воєнних подій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, героїзмом, подвигом. Важливо зберегти пам’ять про ті події, вклонитися тим людям, які не повернулися з війни, виконуючи свій обов’язок перед Батьківщиною.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/831 | Переглядів: 45Дата публікації: 16:29 11.02.2019