Відбудеться звіт голови Нововодолазької РДА

Відбудеться звіт голови Нововодолазької РДА

19 лютого 2019 року о 10:00 у великій залі Нововодолазької районної ради, за адресою: Харківська область, смт Нова Водолага, вул. Гагаріна, 7 відбудеться публічний звіт голови Нововодолазької районної державної адміністрації Харківської області Романа Мерзлікіна  «Про результати роботи Нововодолазької районної державної адміністрації за 2018 рік».

На захід запрошуються адміністративно-господарський актив району, представники органів місцевого самоврядування, громадських об'єднань, професійних спілок,  засобів масової інформації, некомерційних організацій.

За інформацією звертатись до відділу організаційної роботи та масових комунікацій апарату районної державної адміністрації за телефоном: (05740) 4 21 04, e-mail: novovodolazka@rda.kh.gov.ua

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/830 | Переглядів: 65Дата публікації: 10:18 07.02.2019