В районній державній адміністрації відбулась чергова робоча зустріч

В районній державній адміністрації відбулась чергова робоча зустріч

Щодо плану розвитку території Нововодолазького району

Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна  відбулась  чергова робоча зустріч, за участі депутатів районної ради та Нововодолазького селищного голови, з питань розвитку території Нововодолазького району.

На початку засідання Роман Валерійович акцентував увагу присутніх на об’єднанні зусиль, незалежно від політичних переконань, задля досягнення спільної мети – підвищення рівня життя громади.

Пріоритетними напрямками роботи було визначено розвиток об’єктів соціальної сфери районного значення: центральної районної лікарні, поліклінічного відділення ЦРЛ, районного Будинку культури, Нововодолазької дитячо-юнацької спортивної школи. Обговорили й нагальні потреби окремих територій.

Під час засідання кожен з присутніх висловив свою думку з даного питання, і в результаті конструктивного діалогу було накреслено попередній план дій на 2019 рік.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/826 | Переглядів: 128Дата публікації: 15:11 08.02.2019