До уваги орендарів та власників водних об’єктів, голів сільських та селищних рад

22 лютого 2019 року відбудеться засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

На виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 19.10.18 № 584 «Про заходи щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в області у 2018-2019 роках», яким затверджено «План організаційних і практичних  заходів щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в районі у 2018-2019 роках», та відповідно до пункту 31 (3.4) договорів оренди земельної ділянки водного фонду «щорічно, в останню п’ятницю лютого місяця прибути до районної державної адміністрації для участі в координаційній нараді по підготовці району до весняного паводка», «22» лютого 2019 року, о 10 - 00 годині, у приміщенні великої зали районної ради (вул. Гагаріна,7) відбудеться засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій району з Порядку денного:

«Про заходи щодо забезпечення безаварійного пропуску зимових  паводків, льодоходу і весняної повені у 2019 році та стану гідротехнічних споруд на території району».

На засідання комісії запрошуються: члени місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій району, голови сільських і селищних рад району, орендарі та власники водних об’єктів району.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/821 | Переглядів: 29Дата публікації: 13:59 07.02.2019