Служба порятунку попереджає громадян про небезпеку тонкої криги!

Служба порятунку попереджає громадян про небезпеку тонкої криги!

Через постійно мінливу температуру повітря, на річках та озерах Харківщини утворюється нестійкий крижаний покрив, який становить особливу небезпеку для всіх відвідувачів водойм.

Наразі любителі зимової риболовлі продовжують виходити на кригу, ризикуючи життям та здоров'ям задля сумнівного дозвілля.

Саме тому, з метою попередження нещасних випадків, рятувальники продовжують проводити профілактичні рейди замерзлими річками та озерами.

Загалом, превентивна робота проходить у всіх районах області і буде тривати і надалі, щоб запобігти численним трагедіям на водоймах у зимовий період.

Шановні громадяни!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає вас не виходити на ненадійну кригу і застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам також слід зважати на те, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходженні на льоду. Пам'ятайте, що необдумана та необережна поведінка може коштувати життя!

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/819 | Переглядів: 77Дата публікації: 08:00 07.02.2019