Робочий візит до Просянського ліцею

Робочий візит до Просянського ліцею

Голова районної державної адміністрації продовжує здійснювати поїздки по закладам освіти району.

5 лютого Роман Мерзлікін разом із начальником відділу освіти РДА Людмилою Чаюк та депутатом районної ради Олегом Агаповим побували в Просянському ліцеї, де за участі директора школи Надії Коваленко та Просянського сільського голови Олександра Вітра обговорили потреби закладу та накреслили першочергові плани роботи. Зокрема мова йшла про ремонт покрівлі; добудову туалету; заміну освітлення, меблів для середньої та старшої школи, комп’ютерів. Гості оглянули приміщення початкової та старшої школи та передали для потреб закладу низку корисних речей: набори дидактичних матеріалів, магнітно-маркерний планшет, магнітний конструктор, ваги, канцтовари та спортінвентар, придбані за кошти обласного і районного бюджету, та за сприяння благодійного фонду «Даруй добро».

«Наші діти – наше майбутнє, про яке маємо подбати ми, дорослі. Необхідно забезпечити такі умови перебування дітей у школі, які спонукатимуть їх до навчання та надихатимуть на нові звершення. А ми всі разом подбаємо аби всі плани, які ми будуємо для їх розвитку, стали реальністю», - зазначив у своєму зверненні Роман Валерійович.

Альбом: Робочий візит до Просянського ліцею
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/817 | Переглядів: 110Дата публікації: 09:41 06.02.2019