Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Обговорили плани розвитку територій
Обговорили плани розвитку територій

Поділитися новиною:

Обговорили плани розвитку територій

Минулого тижня голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін провів ряд робочих зустрічей, за участі сільських та селищного голів, а також депутатів районної ради – представників громад, з питань розвитку територій.

Під час зібрань обговорили цілу низку питань, що стосуються розвитку інфраструктури та підвищення  рівня життєдіяльності громад, а також визначили першочергові завдання на 2019 рік. Найактуальнішими були питання, що стосуються ремонту доріг, модернізації вуличного освітлення, встановлення дитячих майданчиків, ремонту закладів соціальної сфери (освіти та медицини). Детально обговорили і реалізацію проектів з водопостачання в с. Ватутіне та проекту «Рокитне – безпечна громада», а також будівництво майданчика зі штучним покриттям на території опорного закладу Станичненського ліцею. Окрім того, було розглянуто питання можливості заміни медичного автотранспорту та медичного обладнання.

Варто зазначити, що проекти, спрямовані на розвиток громад, знаходять підтримку з боку всіх гілок влади, бо передбачають вирішення ключових питань життєдіяльності громад, сприяння підвищенню рівня життя населення.

Альбом: Обговорили плани розвитку територій
Альбом: Обговорили плани розвитку територій
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/816 | Переглядів: 212Дата публікації: 09:34 06.02.2019
Версія для слабо- зорих