Відбулась першість Нововодолазької ДЮСШ з футзалу

Відбулась першість Нововодолазької ДЮСШ з футзалу

Змагання відбулись у віковій групі 2004-2005 року народження

Сьогодні в Нововодолазькій ДЮСШ відбулась першість Нововодолазької ДЮСШ з футзалу у віковій групі 2004-2005 року народження.

У змаганнях взяли участь 7 команд: Нововодолазька ДЮСШ, Нововодолазький ліцей №2, Новоселівський НВК, Рокитненський ліцей, Станичненський ліцей, Старовірівський ліцей, Ватутінський ліцей.

За підсумками гри перемогу здобула команда Нововодолазького ліцею №2; друге місце посіли вихованці Рокитненського ліцею, третє - Старовірівського ліцею.

Загалом змагання пройшли в дружній атмосфері та піднесеному настрої. Переможці  нагороджені кубком, медалями, грамотами та солодкими подарунками. Призери отримали медалі, грамоти та солодощі.

Змагання організовано та проведено відділом культури, туризму, молоді та спорту РДА та адміністрацією Нововодолазької ДЮСШ, за підтримки районної державної адміністрації та ТОВ «Агроком Нова Водолага».

Альбом: Відбулась першість Нововодолазької ДЮСШ з футзалу
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/809 | Переглядів: 121Дата публікації: 20:56 02.02.2019