Нарада з питань інформування населення щодо призначення житлових субсидій.

Нарада з питань інформування населення щодо призначення житлових субсидій.

Засідання відбулось за участі керівництва району, сільських та селищних голів, уповноважених осіб з питань призначення субсидій

Сьогодні, 28 січня, відбулась нарада з питань інформування населення щодо призначення житлових субсидій.

Під час засідання обговорили зміни в порядку призначення субсидій, роботу уповноважених осіб сільських (селищних) рад (старостинських округів), порядок монетизації, механізм отримання повідомлень про призначення субсидій, проблемні моменти окремих випадків у призначенні.

Альбом: Нарада з питань інформування населення щодо призначення житлових субсидій.
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/793 | Переглядів: 81Дата публікації: 14:28 28.01.2019