У ХОДА обговорили питання розвитку мережі ЦНАПів на території регіону

У ХОДА обговорили питання розвитку мережі ЦНАПів на території регіону

25 січня під керівництвом заступника голови ХОДА Вадима Данієляна відбулась селекторна нарада обласної державної адміністрації, у якій взяли участь перший заступник голови Нововодолазької РДА Людмила Балюк, заступник голови Євген Хов'яков, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства РДА Галина Килипко

Захід провели за підсумками наради при Мінрегіоні щодо плану розвитку сфери надання адміністративних та інших публічних послуг. На цій нараді, зокрема, обговорювалася  участь областей України в Програмі Європейського союзу «U-LEAD з Європою», головним завданням якої є покращення якості надання адміністративних послуг населенню.

Упродовж 2018 року на території України провели 2 раунди цієї програми. Участь у першому взяли громади з усієї України, зокрема - Старовірівська ОТГ та місто Мерефа Харківської області. У рамках раунду проводили навчання для персоналу ЦНАПів, а самі центри забезпечували офісною технікою та меблями. У другому раунді взяла участь громада міста Первомайський Харківської області.

«У ході 3-го раунду для Харківської області рекомендовано долучити до створення та модернізації центрів надання адміністративних послуг 45 населених пунктів з 24 районів. Тепер участь можуть брати не лише ті громади, в яких вже є приміщення ЦНАПу, а й ті, які мають ресурси на майбутнє будівництво. Тепер програма охоплює не лише навчання персоналу та забезпечення офісною технікою й меблями, але й створення дитячих куточків», - зазначив Вадим Данієлян.

Він рекомендував головам сільських, селищних та міських рад долучитися до участі в третьому турі програми.

Директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА Надія Кривицька ознайомила учасників з основними вимогами участі в 3-му раунді конкурсу.

«Хочу зазначити, що заявки на участь можуть подавати лише органи місцевого самоврядування. Документи, що подані РДА, будуть одразу відхилені, - попередила Надія Кривицька. – Програмою передбачено 600 ЦНАПів на території України. На території Харківської області рекомендовано створити та модернізувати центри надання послуг у 45 громадах, але рекомендація не є фактом включення до програми».

«Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА буде надано необхідну підтримку та консультативну допомогу в заповненні необхідних заявок та роз’яснення щодо умов конкурсу», - сказав Вадим Данієлян.

Заявки на участь приймаються онлайн на сайті https://tsnap.ulead.org.ua до 31 січня 2019 року.

Теги: данієлян цнап будівництво

Альбом: У ХОДА обговорили питання розвитку мережі ЦНАПів на території регіону
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/790 | Переглядів: 85Дата публікації: 08:31 27.01.2019