Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Найкращі вчителі початкових класів отримають 20%-ву надбавку до заробітної плати
Найкращі вчителі початкових класів отримають 20%-ву надбавку до заробітної плати

Поділитися новиною:

Найкращі вчителі початкових класів отримають 20%-ву надбавку до заробітної плати

На Харківщині стартував пілотний проект щодо сертифікації вчителів.

Про це під час брифінгу 23 січня розповів директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

«Цього року в Україні стартує пілотний проект щодо сертифікації вчителів. Його головна мета: визначити найбільш прогресивних учителів, підтримати їх і дати їм можливість продовжити працювати творчо, - сказав Олександр Сидоренко. - Сертифікація вчителів здійснюватиметься у три етапи. Один з них  - проходження зовнішнього незалежного оцінювання».

За словами Олександра Сидоренка, ті вчителі, які успішно пройдуть атестацію, отримуватимуть 20% надбавки до зарплати впродовж трьох років чинності сертифікату.

«Для прикладу, кандидат наук має отримувати 15%-ву надбавку до заробітної плати. Безумовно, 20% - це суттєва підтримка для педагога. Ми очікуємо, що наші вчителі початкової школи братимуть активну участь», - зазначив Олександр Сидоренко.

Усього в Україні участь у сертифікації зможуть взяти тисяча вчителів початкових класів. Була визначена гранична кількість учасників для кожної області. На Харківщині сертифікацію зможуть пройти 55 вчителів. До участі вже зареєструвалося 49.

Реєстрація на участь у сертифікації триватиме до кінця січня.

Теги: брифінг вчителі сертифікація проект надбавка зарплата

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/786 | Переглядів: 64Дата публікації: 08:17 27.01.2019
Версія для слабо- зорих