Виїзний прийом у Мелихівці

Виїзний прийом у Мелихівці

Обговорили актуальні питання Мелихівської громади

24 січня голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін провів плановий виїзний прийом громадян Мелихівського Старостинського округу Старовірівської сільської ради, в ході якого до нього  звернулась мешканка с. Мелихівка стосовно діяльності підприємства з видобутку природного газу, що ведеться на території округу. Зокрема її цікавили результати громадських слухань планованої діяльності підприємства; відрахування ренти до місцевих бюджетів, питання якості питної води, екологічного стану повітря, ремонту доріг, компенсації на оплату комунальних послуг.

У ході конструктивного діалогу всі порушені питання були детально проаналізовані. На деякі з них - надано роз’яснення щодо порядку вирішення. Решта також будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців, і перебуватимуть на особистому контролі голови РДА.

Окрім цього Роман Мерзлікін обговорив з в.о. старости Мелихівського старостинського округу Віктором Рудаченко перші кроки в розбудові округу у складі новоствореної ОТГ, роботу закладів соціальної сфери, план ремонтних робіт даху Мелихівського ліцею, проблематику автобусних перевезень, розвиток інфраструктури, розчищення доріг від снігових заметів та інше.

Користуючись нагодою Роман Валерійович передав для дитячого садочка бактерицидний опромінювач для дезінфекції приміщення, придбаний за сприяння  благодійного фонду «Даруй Добро».

Альбом: Виїзний прийом у Мелихівці
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/780 | Переглядів: 64Дата публікації: 09:41 25.01.2019