Книжкова виставка в Рокитненській сільській бібліотеці-філії

Книжкова виставка в Рокитненській сільській бібліотеці-філії

22 січня в Україні відзначають День Соборності та Свободи.

Це свято відзначається щороку у день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.
«Віднині зливаються в одне ціле  віками розділені частини України -  Галичина, Буковина, Закарпаття та Придніпрянська Україна – в одну велику Україну. Збулись мрії, заради яких жили та заради яких вмирали кращі сини України. Віднині є одна незалежна Українська Народна Республіка», - так було написано в Акті злуки.
Книжкова виставка "Соборна Україна: від ідеї до сьогодення"  в Рокитненській    сільській бібліотеці-філії   привертає увагу  та пропонує замислитись над історією нашої країни, сьогоденням  та майбутнім українського народу.

Альбом: Книжкова виставка в Рокитненській сільській бібліотеці-філії
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/779 | Переглядів: 83Дата публікації: 09:10 24.01.2019