Поповнення матеріально-технічної бази освітніх закладів триває

Поповнення матеріально-технічної бази освітніх закладів триває

Голова районної державної адміністрації традиційно продовжує об’їзд закладів освіти району.

Днями Роман Мерзлікін разом із заступником голови РДА, депутатом районної ради Євгеном Хов’яковим з робочим візитом побували в Рокитненському ліцеї, в рамках якого поспілкувалися з педагогічним колективом, ознайомилися з потребами закладу та передали низку корисних речей.
За кошти обласного бюджету для цього закладу закуплено магнітно-маркерні планшети, магніком (3-D магнітні конструктори), набори дидактичних матеріалів на магнітній основі для учнів та вчителів з навчання грамоти (українська, англійська мова) та математики. Коштом районного бюджету придбано ноутбуки.
Окрім того, за сприяння благодійного фонду "
Даруй Добро" придбано та передано кулери для води, фломастери, олівці кольорові, пластилін, фарби (гуаш, акварельні, акрилові), ножиці, папір гофрований, папір А1 (ватман), А3, А4; папір кольоровий, папір офісний різнокольоровий, папір для квілінгу, картон кольоровий, маркери різнокольорові, пензлики, скоч двосторонній, клей ПВА, м’ячі футбольні.
Завдяки співпраці районної державної адміністрації, обласної державної адміністрації, депутатського корпусу районної ради, благодійних партнерів вирішується ряд важливих питань, зокрема в сфері освіти. Це сприяє не лише поповненню матеріально-технічної бази закладів, а й спонукає педагогів до плідної праці, а в учнів підвищує інтерес до навчання.

Альбом: Поповнення матеріально-технічної бази освітніх закладів триває
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/776 | Переглядів: 78Дата публікації: 13:59 23.01.2019