Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Шановні нововодолажчани! Щиро вітаю вас із Днем Соборності України!

22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято. Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Ця подія ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців. Адже соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови квітучої і заможної України. І ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності можемо досягти величної мети — побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності та соборності.

Зичу всім нововодолажчанам здоров’я та злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України.

З повагою,  Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/767 | Переглядів: 34Дата публікації: 08:15 22.01.2019