У Нововодолазькому ліцеї відкрили сучасну медіатеку

У Нововодолазькому ліцеї відкрили сучасну медіатеку

В урочистому заході взяли участь заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев, голова РДА Роман Мерзлікін, Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, депутат обласної ради Валерій Пітько

Медіатека в Нововодолазькому ліцеї стала майданчиком нового освітнього простору, де діти в новому форматі бібліотеки зможуть не тільки отримати знання, а й відпочити, поспілкуватися та пограти. У приміщенні є навчальна та розважальна література, ноутбуки, що під'єднані до інтернету, мультимедійний проектор з електронною шкільною дошкою. Також медіатека зробить більш доступною освіту для дітей з особливими потребами.

Даний проект – яскравий приклад командної роботи, який без сумніву оцять і діти, і батьки, і вчителі, адже нова модернізована медіатека - справжня знахідка для сучасних школярів, які зможуть вільно користуватися мережею Інтернет, готувати навчальні матеріали, слухати аудіо книги та з користю проводити вільний від уроків час.

Альбом: У Нововодолазькому ліцеї відкрили сучасну медіатеку
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/763 | Переглядів: 73Дата публікації: 15:07 18.01.2019