На Нововодолажчині відкрито інклюзивно-ресурсний центр

На Нововодолажчині відкрито інклюзивно-ресурсний центр

17 січня на Нововодолажчині з робочим візитом перебував заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев. Разом з головою районної державної адміністрації Романом Мерзлікіним, Нововодолазьким селищним головою Олександром Єсіним вони взяли участь у низці подій, які відбулись того дня на території Нововодолазької ОТГ.

Центр був створений півроку тому, а нині відкрито нове приміщення для ІРЦ. Створення цього центру – спільний проект обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації, та об'єднаної територіальної громади.

У приміщенні встановлено нове обладнання, з дітьми працюють професійні педагоги. У реабілітаційній залі проводяться заняття для дітей з особливими освітніми потребами. Тут є м’ячі, «шведські стінки», бруси, ігрові комплекси. У залі для корекційних занять з психологом є відповідне обладнання, в тому числі гамак - «крапля». У кабінеті логопеда є іграшки, логопедичні дзеркала, методичні матеріали. Є кімната сенсорного розвантаження, де діти можуть погратися з кульками, встановлено «світловий дощик», м’які крісла з наповнювачами.

За словами директора Нововодолазького ІРЦ Катерини Івасенко, центр надаватиме послуги 80 дітям Нововодолажчини віком від 2 до 18 років. Зараз на заняття до закладу приходять 30 діток.

Альбом: Відкрито нове приміщення Нововодолазького інклюзивно-ресурсного центру
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/760 | Переглядів: 74Дата публікації: 09:37 18.01.2019