Подовжено термін заміни посвідчень

Подовжено термін заміни посвідчень

Управління праці та соціального захисту населення Нововодолазької райдержадміністрації інформує!

27.12.2018 Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 1172 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 р. № 551», якою подовжено термін заміни посвідчень  до 01.01.2020 особам, а саме:

- особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1), -

- учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 і 3) з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт;

- особам, яка потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2), з числа постраждалих від радіаційного опромінення за інших обставин не з власної вини.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/750 | Переглядів: 91Дата публікації: 13:31 16.01.2019